8-річний Назар з Луганщини закликає всіх прибирати сміття та не користуватися пластиковими пакетами

8-річний Назар, мешканець міста Гірське на Луганщині, організовує суботники, поширює екоторбинки та показує у школі вистави про шкоду від сміття.

Про екосвідомого хлопчика розповіли у рамках проекту "Голоси Донбасу", передає Ecopolitic.com.ua

«Станом довкілля Назар почав перейматися зовсім маленьким, - згадує мама маленького екоактивіста Людмила Романенко.- Коли ми поїхали до Києва на відпочинок, біля 4-річного Назара йшли люди й кинули сміття повз смітник».

Для зменшення кількості сміття Назар розмальовує екоторбинки і пропонує їх людям, аби ті менше користувалися пакетами. "Коли заходжу в магазин та бачу, як беруть багато поліетиленових пакетів, думаю: Ой, ні, краще не беріть - ліпше візьміть екоторбинку! – розповідає хлопчик. - Коли бачу, що людина йде з моєю екосумкою, думаю: Ой, як добре! Ось так би щодня всі ходили, то природа сказала б: Дякую».

Назар мріє винайти машину, яка б швидко збирала все сміття. «У моїй школі є спеціальні коробки, в які учні викидають пластикові пляшки, - каже хлопчик. - Потім їх здають на переробку для виготовлення ручок».

Людмила Романенко каже, що раніше хлопчик покладався більше на себе і не надто вірив, що хтось долучиться з ровесників. «Назар знайшов однодумців серед своїх однокласників і зміг організувати суботник, - розповідає мати екоактивіста. - Нині планує залучити перший і третій клас".

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка