6.9 ГВт зелених потужностей до 2030: У Румунії інвестиційний фонд збудує 1 ГВт сонячних станцій

Австрійський інвестиційний фонд Core Value Capital планує інвестувати 800 мільйонів євро у нові фотоелектричні парки в Румунії протягом наступних семи років.

Загальна потужність нових СЕС складе 1 ГВт, передає balkangreenenergynews.com

"У Core Value великі плани для Румунії у секторі відновлюваних джерел енергії, - сказав Герхард Липкович, керуючий партнер LSG Group, компанії, яка будує і управляє основними цінними парками в Румунії. - Якщо нам вдасться реалізувати план 1 ГВт - йдеться про інвестиційний бюджет у розмірі від 700 до 800 мільйонів євро - ми зосередимося на південній частині країни, від Джурджу до Тіміша".

Оголошення про нові інвестиції відбувається у той час, коли Румунія поставила за мету збільшити обсяг відновлюваних джерел енергії у своєму енергетичному балансі — 6,9 ГВт до 2030 року. За оцінками, більше 3,7 ГВт цієї потужності має бути отримано за рахунок сонячної енергії, оскільки Румунія прагне досягти частки у 30,7% споживання енергії з відновлюваних джерел.

"Румунія готується до значного зростання у галузі відновлюваних джерел енергії, що призведе до серйозної трансформації місцевого енергетичного сектора, а також до багатьох вигод для споживачів і навколишнього середовища, - сказав Іоанніс Калаподас, глава European Energy у Румунії. - Радий зробити свій внесок у «зелений» перехід Румунії".

Компанія Core Value Capital вже володіє фотоелектричним парком потужністю 50 МВт(PV) у Джурджу, побудованим у період з 2012 по 2014 рік після інвестицій у розмірі майже 90 мільйонів євро.

У той же період у Брашові був побудований ще один найбільший в країні фотоелектричний парк потужністю 55 МВт.

На даний момент в Румунії є вітряні електростанції загальною потужністю 3 ГВт і майже 1,4 ГВт сонячних електростанцій, згідно з офіційними даними Національного органу з регулювання енергетики.

Румунія планує додати 6,9 ГВт відновлюваних джерел енергії до 2030 року.

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка