50% електроенергії Німеччини виробляється сонцем

Німеччина на початку червня забезпечила 50% своїх потреб в електроенергії за рахунок сонячних панелей.

По даним аналізу науково-дослідного інституту Fraunhofer ISE, сонячні батареї Німеччини 6 червня у період між 13.00 і 14.00 виробили 24,24 ГВт електроенергії. А 9-го червня, коли було державне свято, вироблено 23,1 ГВт, що становило 50,6% від загальних потреб електрики країни.

Тиждень був незвично спекотним з температурою до 37°С, тому Тобіас Ротакер, експерт з відновлюваних джерел енергії Німеччини, пов'язує дане досягнення саме з теплими погодними умовами та тим, що це був вихідний день. Але він додав: "Я думаю ми зможемо встановлювати нові рекорди кожні два-три місяці, оскільки сонячних панелей стає все більше і більше"

Успіх Німеччини у сонячній енергетиці обумовлений тим, що уряд стимулює встановлення сонячних батарей звичайними людьми на дахах своїх будинків, а не будівництво великих сонячних ферм. Ротакер сказав, що 90% сонячних батарей в Німеччині знаходяться на дахах фізичних осіб.

Він також додав, що завдяки хорошій погоді протягом перших п'яти місяців виробництво сонячної енергії збільшилося на 34% порівняно з минулим роком.

Виробництво великої кількості сонячної енергії демонструє, що в майбутньому Німеччині знадобиться більше потужностей для накопичення енергії. Вже більше 1,4 млн. систем сонячних панелей виробляють надлишки, особливо у сонячні дні. 

Відтепер кожна нова система сонячних панелей, що встановлюється в Німеччині, посилює необхідність вирішення проблеми зберігання енергії. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: