44 сім'ї економлять на енергоресурсах 37,5 тис грн у місяць завдяки «енергоефективним» знанням

44 сім'ї з Павлограду та сіл Петропавлівського і Павлоградського районів Дніпропетровської області економлять на енергоресурсах 37,5 тис грн у місяць завдяки «енергоефективним» знанням.

Таких результатів вдалось досягти учасникам конкурсу "Зберігаємо ресурси вдома", який проводиться у рамках проекту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація" з лютого 2017 року, передає TV-News.dp.ua

«За цей час 44 сім'ї учнів-учасників проекту впровадили 162 енергоефективні заходи, сумарні інвестиції у які склали 117 тис. гривень, - розповідають організатори. – Як результат, було зекономлено 43 271 кВт-год енергоресурсів, зокрема, 24 428 кВт-год електроенергії, а місячна економія на енергоресурсах завдяки отриманим знанням склала 37,5 тис. гривень».

Переможцями проміжного етапу "Зберігаємо ресурси вдома" стали восьмикласниця Павлоградської школи No17 Вероніка Ждамарова з сімейної економією - 1 761 кВт*год/рік та семикласниця Олександропільского навчально-виховного комплексу Петропавлівського району Ілона Круковець з сімейної економією -2 350 кВт*год/рік.

Учениці отримали від ДТЕК заохочувальні подарунки – мультиварки.

Як зазначила регіональний представник ДТЕК із соціального розвитку Олена Коновалова, проміжні результати конкурсу свідчать про прагнення школярів Західного Донбасу отримати максимум знань.

«Сьогодні важливо навчати молоде покоління грамотно підходити до питань енергозбереження, адже енергоефективність - це інструмент для досягнення енергонезалежності країни - наголошує вона. – Учні - учасники проекту "Енергоефективні школи: нова генерація" - актуального теоретичного і практичного навчальнрнр курсу для школярів досягають значних успіхів на практиці, застосовуючи отримані знання у себе вдома».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка