400 промислових компаній домовились про скорочення викидів для досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року

Понад 400 промислових компаній у світі – від судноплавства до виробництва сталі – уклали угоду щодо скорочення викидів парникових газів для досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року, інформує Reuters.

Угода об'єднує підприємства з різних індустрій – сталеливарної, цементної, хімічної, алюмінієвої промисловості, суднобудування, авіації і вантажоперевезень. На ці галузі у сукупності припадає третина світових викидів парникових газів. За умовами угоди, компанії-учасники, серед яких сталеливарний гігант ArcelorMittal та Shell, повинні співпрацювати з конкурентами, інвесторами, постачальниками, покупцями, щоб до 2024 року розробити угоду про «дії в галузі клімату» для досягнення нульових викидів до 2050 року.

2.jpg

«Йдеться не тільки про те, що корпорації беруть на себе кліматичні зобов'язання, але об'єднують весь ланцюжок поставок, щоб сектори мали стимул до декарбонізації, прискоривши роботу над скороченням викидів», - повідомила Марія Менділусе, генеральний директор кліматичної коаліції We Mean Business.

Партнерство спрямоване на пришвидшення глобальних зусиль щодо боротьби зі зміною клімату згідно Паризької кліматичної угоди.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка