32% енергії Франція планує отримувати з відновлюваних джерел

У Франції проходить обговорення нових законів, котрі повинні трансформувати енергетичне забезпечення країни. Ініціатором виступає Міністерство екології. Акценти змінюються в бік зеленого розвитку. Документи передбачають інтеграцію всіх аспектів зеленої трансформації господарки країни.

Програма передбачає ліміти емісії парникових газів і збільшення потенціалу відновлювальної енергетики. До 2050 року має відбутися зниження на 50% споживання енергії у порівнянні з 2012 роком. Викиди парникових газів треба буде зменшити до 40% в 2030 році і до 75% в 2050 році. До 2030 року треба досягнути зменшення на 30% видобутку традиційного палива і збільшити використання енергії з ВДЕ до 32%.

Атомна енергетика буде зменшувати частку енергії з теперішніх 75% до 50% в 2025 році. Не передбачається повністю відмовлятися від цієї енергії. До 2030 року планується зменшити загальне споживання енергії на 20%.

Такий розвиток енергетики дозволить стати способом на вихід з кризових явищ в економіці. В будівництві і для покращення енергоефективності будинків буде задіяно 75 тисяч робочих місць, для дерев’яного будівництва буде потрібно 60 тисяч, в т.ч для спалювання біомаси, ще 11 тисяч робочих місць потрібно для інсталяторів «інтелігентних» лічильників в газовій та електричній сферах.

Читайте також: До 2020 року в Україні 11% енергії вироблятиметься з відновлюваних джерел

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка