20 країн об'єдналися у блок для боротьби зі змінами клімату

V20 – нове міжнародне об’єднання урядів 20 країн, найбільш схильних до впливу змін клімату. 

До складу нового об’єднання увійшли: Афганістан, Бангладеш, Барбадос, Бутан, Вануату, В'єтнам, Східний Тимор, Гана, Кенія, Кірібаті, Коста-Ріка, Мадагаскар, Мальдіви, Непал, Руанда, Сент-Люсія, Танзанія, Тувалу, Філіппіни та Ефіопія, повідомляє видання VZ.ru.

Ці країни вважаються одними з найбільш вразливих до кліматичних змін. 

«Ми - країни із середнім і низьким доходом, невеликого розміру, що стоять на шляху розвитку, пустельні та безплідні, гористі, острівні і такі, що не мають виходу до моря. Ми представляємо близько 700 млн осіб, і нас об'єднує вразливість перед обличчям кліматичних змін», - йдеться у їхній спільній заяві.

Мета блоку V20 - створення спільного фінансового фонду з державним і приватним капіталом, який використовувався б на покриття витрат, пов'язаних з ліквідацією наслідків стихійних лих. 

Нове міждержавне об'єднання з'явилося на світ за два місяці до проведення у Парижі конференції ООН з питань клімату, на якій буде обговорюватися угода про скорочення викидів парникових газів. Саме ж рішення створення такого блоку було оприлюднено у перуанській столиці Лімі, де проходять щорічні виїзні збори МВФ і Світового банку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: