20 хвилин для зарядки електромобілів в Україні - можливо вже сьогодні

Компанія АББ, оголосила про вивід на український ринок зарядних пристроїв для електромобілів, які дозволяють повністю зарядити електромобіль за 20 хвилин замість 2 годин. З 2010 р. АББ вже поставила понад 1500 систем швидкої зарядки постійним струмом для легкових автомобілів по всьому світу, розгортаючи мережі зарядки для автомобільних, урядових і роздрібних клієнтів, включаючи загальнонаціональні мережі в Нідерландах, Естонії та Данії. 

«Україна – територія можливостей. Сьогодні українці слідом за європейськими країнами зрозуміли, що енергоносії будуть дорожчати, тому кількість електромобілів буде лише збільшуватись. А можливість швидкої зарядки стане ще одним аргументом на користь високотехнологічного і екологічного транспорту в Україні»,  - заявив керівник відділу «Дискретна автоматизація та Електропривід" АББ в Україні Андрій Панченко на щорічному Бізнес-клубі АББ. 
   
Через 2-3 роки світ очікує на сплеск продажів електрокарів у зв’язку із виходом на ринок значної кількості бюджетних пропозицій. Україна теж готується до цієї події. За словами президента «Тесла клубу в Україні» Назара Шимоне-Давида, який виступав на Бізнес-клубі АББ, у Верховній Раді України на розгляді законопроект про скасування мита і ПДВ для електромобілів. «Ми хочемо зробити Україну другою Норвегією! І для цього у нас є всі можливості, тому ми будемо активно лобіювати законопроект», - підкреслив пан Шимоне-Давида. 
 
Довгий час відсутність можливості швидко зарядити електромобіль була одним із «факторів стримування» розвитку ринку електротранспорту в Україні. Нові можливості швидких зарядок АББ можуть це питання вирішити. Кожен пристрій швидкої зарядки АББ підключається до Інтернету та має широкий спектр можливостей, в тому числі надання віддаленої допомоги, управління, обслуговування та оновлення програмного забезпечення. Мультистандартний дизайн АББ підтримує всі стандарти та протоколи, такі як CCS і CHAdeMO швидкої зарядки. Це дуже важливо для забезпечення сумісності з автомобілями, ринок яких швидко розвиваються, та зарядних пристроїв в найближчі роки. 

Ще одна проблема повільного розвитку ринку електрокарів у наших широтах – це неможливість роботи деяких зарядок при низьких температурах. Зарядки АББ можуть працювати до -26 градусів за Цельсієм. При цьому вони важать 400 кг проти 800 кг конкурентів, що дозволяє економити місце при встановленні. 

Зарядні станції доцільно встановлювати в міських зонах з населенням понад 5000 жителів і на головних дорогах, створюючи тим самим найвищу концентрацію зарядних станцій постійного струму. Зарядні станції доцільно розташовувати на відстані не більше 60 км на всіх автомобільних трасах, що дозволить електричним транспортним засобам пересуватись по всій країні, виключаючи ризик залишитись без можливості підзарядки. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка