16 000 домашніх сонячних електростанцій лише за 1 місяць встановили в Південній Австралії

Тільки за січень 2018 року сонячні панелі встановили на 16 042 дахах будинків у Південній Австралії. Поява нових сонячних електростанцій створила 5337 робочих місць. Найближчим часом мають запрацювати відразу кілька великих сонячних ферм, що відкриють вакансії ще для 5456 робітників. У сфері сонячної енергетики Південної Австралії будуть працевлаштовані понад 10 тисяч чоловік. Цей показник виводить її в домінуюче становище, ставлячи в один ряд з Італією і Німеччиною, однак уряд Австралії продовжує підтримувати вугільні компанії, пише Gizmodo.

Зараз 48% електроенергії в штаті виробляється з відновлюваних джерел. Квінсленд, в свою чергу, лідирує в сфері працевлаштування – тільки на будівництві об'єктів зайнято 6421 осіб.

«Єдине, що стримує розвиток «зеленої» енергетики у Південній Австралії – відсутність підтримки з боку федерального уряду, – впевнений директор компанії GetUp Сем Реджестер. – Політики, як і раніше приймають рішення, виходячи з інтересів їхніх спонсорів – власників вугільних шахт. А зовсім не з інтересів суспільства, навколишнього середовища і економіки».

За словами Реджестера, прем'єр-міністр Австралії критикує відновлювану енергетику, хоча вона не просто виводить штат у світові лідери, але і допомагає досягти екологічних цілей зі скорочення шкідливих викидів.

«Люди хочуть майбутнього, яке забезпечить їм чиста енергетика. Уряду Малкольма Тернбулла пора перестати підтримувати своїх вугільних спонсорів і почати підтримувати технології, які вже зараз допомагають створити тисячі робочих місць, знизити ціни на електрику і врятувати природу», – заявив Реджестер.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка