15-річна школярка виграла $ 25 000 за пристрій перетворення енергії океану

15-річна винахідниця з Флориди Ханна Хербст (Hannah Herbst) представила недорогий метод виробництва енергії з океанських течій. За свій винахід школярка отримала головний приз на конкурсі молодих вчених Discovery Education 3M Young Scientist Challenge 2015 у розмірі $ 25 000 і удостоєна звання America's Top Young Scientist («Передові молоді вчені Америки»), повідомляє ресурс FacePla.net.

15-річна Ханна розробила пристрій під назвою «Ocean Energy Probe», використовуючи всього $ 12 для покупки матеріалів, в тому числі 3D-надрукований гвинт (для друку використовувався еко матеріал), ПВХ трубу, шків, гідрогенератор, успішно протестувавши його у одній з водойм Флориди. 

Доступна ціна приладу була однією з цілей Ханни - розробка повинна стати корисною для жителів бідних країн.


Наразі невеликий прилад здатен виробляти достатню кількість електрики для роботи всього кількох світлодіодних лампочок. Але винахідниця запевняє, що ефективність пристрою можна збільшити і воно зможе виробляти достатньо електрики для зарядки трьох автомобільних акумуляторів приблизно за одну годин. Його також можна використовувати для живлення опріснювальних насосів або медичних пристроїв, таких як сепаратор для крові.

Винахід Ханни було визнано кращим серед інших дев’яти проектів-фіналістів. Останні три місяці учні працювали з ученим компанії 3M Джеффрі Емсландером, удосконалюючи свої винаходи для конкурсу. 

Дівчина буде продовжувати працювати з Джеффрі, щоб поліпшити свій пристрій Ocean Energy Probe. Значну частину отриманих коштів вона планує зберегти у фонді коледжу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка