15 будівель Міносвіти і Держстату енергомодернізують за 60 млн грн

У 15 будівлях, які належать Міністерству освіти і науки та Державній службі статистики України, впровадять енергозберігаючі заходи за енергосервісними договорами (ЕСКО) на загальну суму понад 60 млн гривень.

Умови ЕСКО-договорів для цих об'єктів затвердило Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження, передає kmu.gov.ua.

«Після затвердження істотних умов замовник енергосервісу та інвестор мають укласти контракти, загальна сума яких сягне понад 60 млн гривень, - йдеться у повідомленні. - Енергосервісні компанії мають впровадити енергозберігаючі заходи у 15 будівлях, а саме у 8 будівлях Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, 4 гуртожитках НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, а також будівлях апарату Держстату, Головного управління регіональної статистики та Головного управління статистики у Черкаській області».

Реалізація енергосервісних проектів дозволить зменшити енергоспоживання та витрати на комунальні послуги у зазначених об'єктах та створити комфортні умови перебування у цих будівлях, навіть узимку.

Істотні умови договорів щодо енергосервісу для об'єктів державної власності.Держенергоефективності затверджує з 1 січня 2019 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка