14 українських виробників будматеріалів увійшли до Мережі енергоефективності

В рамках Проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» в Україні запустили Мережу енергоефективності виробників будматеріалів. До неї увішли 14 компаній, серед них – ПрАТ «Бетон Комплекс», Завод залізобетонних виробів ПрАТ «ДБК-4» та інші.

У рамках Мережі підприємства зможуть впроваджувати енергоефективні заходи, обмінюватися досвідом та отримувати кваліфіковану експертну підтримку. Завдяки співпраці підприємства можуть оптимізувати свої енерговитрати та стати більш конкурентоздатними як на українському, так і на іноземному ринках, інформує Держенергоефективності

«Чим більше буде успішних енергоефективних виробників будматеріалів, тим більшим буде ринок високоякісних матеріалів, у т.ч. для термомодернізації житлових будинків, а також дитсадків, лікарень та інших бюджетних установ», – голова Держенергоефективності прокоментував Сергій Савчук.

В Україні, за підтримки Уряду Німеччини та Держенергоефективності, вже впроваджено 2 Мережі енергоефективних підприємств: перша мережа у Львові об’єднує 11 підприємств різних галузей, друга мережа у Києві – 12 хлібопекарських підприємств. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка