14 млн. грн. витратять на переведення Дарницької ТЕЦ з газу на вугілля

Для заміщення газу дешевшим вугіллям Дарницька ТЕС, Сумська ТЕЦ і Чернігівська ТЕЦ проводять реконструкцію блоків і котлів, пише УНІАН.

Українські теплоелектростанції та теплоелектроцентралі, зокрема Дарницька ТЕС, Сумська ТЕЦ і Чернігівська ТЕЦ, на даний час реалізують проекти із заміщення дорого природного газу дешевшим вугіллям внутрішнього видобутку, проводячи для цього реконструкцію відповідних блоків та котлів. Про це повідомив директор компанії «Укртеплоенерго», яка проводить відповідну реконструкцію, Олександр Корчинський:

«На Дарницькій ТЕЦ на сьогодні здійснюється переведення п'ятого котла з газу на вугільне паливо. Вартість цих робіт складе 14,2 мільйона гривень, економія газу до кінця цього року досягне 3,6 мільярда кубометрів, при цьому економічний ефект такої модернізації очікується в розмірі 47 мільйонів гривень».Така модернізація устаткування ТЕС і ТЕЦ, за словами Корчинського, дозволяє знизити тариф на відпуск ними теплової енергії.

«Ми виконали частину робіт і частково замінили газ на вугілля, що дозволило знизити тариф на відпуск теплової енергії з 1279 до 1204 гривні/Гкал, - додав він. – Також проводиться переоснащення Сумської та Чернігівської ТЕЦ, що теж дозволить скоротити витрату газу і збільшити рівень споживання вугілля. Ми плануємо досягти скорочення використання газу на Сумській ТЕЦ у розмірі 5,3 мільйона кубометрів з прогнозованим економічному ефектом 18 мільйонів гривень. У Сумах модернізація дозволила знизити тариф з 1347 до 1270 гривень/Гкал».

25 травня Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» повідомила про підвищення з 1 червня 2016 року мінімальних цін на природний газ для промислових споживачів на 6,2% порівняно з травнем 2016 року – до 6 874 гривень за тисячу кубометрів з 6 474 гривень за тисячу кубометрів. Максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 червня зросли на 1,1% - до 7 604 гривень за тисячу кубометрів з 7 518 гривень за тисячу кубометрів. На тлі зростання цін на природний газ метпідприємства України 2015 року скоротили споживання газу на 19% – до 2,015 мільярда кубометрів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка