100 км на одному заряді: Samsung презентувала новий акумулятор для електровелосипедів

Компанія Samsung нещодавно презентувала нову акумуляторну батарею, призначену для електричних велосипедів. У компанії зазначають, що ємності одного акумулятора вистачить для забезпечення 100-кілометрової подорожі без підзарядки, повідомляє ресурс Сheburek.net

Пристрій виконаний у формі невеликого циліндра і має розміри 65 мм в довжину і 18 мм в поперечнику. «Вело-акумулятор» ємністю 500 Вт⋅год розміщений у дуже тонкому корпус і має невелику вагу, завдяки використанню нових технологічних розробок інженерів компанії. 


Крім того, акумуляторний блок оснащений модулем Bluetooth для бездротового зв'язку зі смартфоном або планшетом. Очікується, що така система дозволить користувачеві отримувати не лише повну інформацію про поїздку, а й про енерговитрати батареї. 

На додаток, у компанії також рекомендують використовувати новий акумулятор для живлення іншого обладнання, приміром, електроінструментів, ноутбуків та інших портативних електронних пристроїв. Розробники Samsung також сподіваються, що  їх новий пристрій зможе стати новим стандартом у категорії циліндричних джерел живлення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка