17 січня відкривається прийом заявок на грант Кліматичні Інноваційні Ваучери для українських МСБ

Дата: 17.01.2022
Місце: Київ. онлайн та офлайн
Телефон:
Cайт: https://climate.biz/
17 січня відкривається прийом заявок на грант Кліматичні Інноваційні Ваучери для українських МСБ.

Українські підприємці можуть отримати грант до 50 000 EUR на розробку кліматичних інновацій, екологічних технологій, що зменшують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії.

Взяти участь у грантовому конкурсі можуть компанії малого та середнього бізнесу, які впроваджують або розробляють дружні до довкілля технології, є зареєсторованою юридичною особою (приватною компанією) на території України, здійснюють свою діяльність щонайменше 1 рік до подачі заявки і готові до співфінансування у розмірі щонайменше 25% від суми гранту.

У 2021 році 6 українських компаній отримали Ваучери на загальну суму майже 240 000 євро та вже впроваджують «зелені» інновації у своєму бізнесі. Серед переможців минулого року, є панелі із переробленого пластику для інтер’єрів, сільськогосподарські безпілотники, сталі житлові комплекси, нові технології очищення стоків та інше. Кліматичні Ваучери, отримали, зокрема, такі компанії як The Good Plastic Company», Архітектурна студія «Екодар», провідний виробник дріжджів в Україні компанія «Ензим», компанія «Домініон» та компанія «Віва Вікторія».
Запрошуємо на відкриття 2 хвилі «Кліматичних Інноваційних Ваучерів» всіх охочих інтегрувати кліматичні рішення у свій бізнес та приєднатися до когорти «зелених» інноваторів!

Подія пройде у онлайн та офлайн форматах 17 січня 2022 року о 17.00. Реєстрація для ЗМІ доступна за посиланням: https://forms.gle/xLJJAp5N7Ycc3F7FA.

З деталями проєкту та умовами участі можна ознайомитися на сайті: https://climate.biz/
Щотижнева
e-mail розсилка