Тренінг з енергоменеджменту в лікарнях у Дніпрі

Дата: 10.03.2020 - 13.03.2020
Місце: Дніпро. м.Дніпро
Телефон: +380673634110
Cайт: https://ecoclubrivne.org/training_em/

З ростом цін на енергоресурси, утримання бюджетних установ, зокрема медзакладів, дорожчає і потребує більше коштів з бюджетів.

Ефективне планування та здійснення заходів з енергоефективності потребує фахівців – енергоменеджерів, яких в Україні не вистачає.

ГО “Екоклуб” спільно з GIZ запрошує представників (-ць) органів місцевого самоврядування міст, які дотичні до тепло- та електропостачання медичних закладів, а також енергоменеджерів(-ок), котрі працюють у міських медичних закладах Запорізької, Миколаївської, Херсонської, Одеської та Кіровоградської областей на чотириденний тренінг  “Енергоменеджмент в лікарнях”, аби  підвищити їхні знання про технічні особливості енергоменеджменту.

Анкета реєстрації: https://cutt.ly/4rGPjEV 

Заявки приймаються до 27 лютого включно.

Участь у тренінгу безкоштовна. 

Всіх учасників на період проведення тренінгу буде забезпечено харчуванням, а витрачені на доїзд до місця проведення заходу кошти та проживання у готелі немісцевим  учасникам будуть компенсовані.

Тренінг «Енергоменеджмент в лікарнях» відбуватиметься за підтримки GIZ в рамках проекту «Енергоефективність в муніципалітетах ІІ».

Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: