Науково-практична конференція "Енергоефективність: наука, технології, застосування"

Дата: 27.11.2019
Місце: 01060, проспект Леся Курбаса. 2а, к. 3.3
Телефон: +38 (050) 989-61-01; +38 (068) 372-37-99; +38 (044) 403-06-66(Немченко Юрій Владиславович, доцент, кандидат педагогічних наук).
Cайт: http://www.ipf.npu.edu.ua/conferenc/1863-2019-11-27-energo

27 листопада Інженерно-педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова проводить IV науково-практичну конференцію «Енергоефективність: наука, технології, застосування».

В ході заходу обговорюватимуться проблеми та перспективи використання енергоефективних технологій, відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі, теплопостачання приватних та громадських будівель на відновлюваних джерелах (сонце, вітер, вода).

Зокрема, конференція працюватиме за наступними напрямками:

- Міжнародні та національні програми стимулювання енергоефективності. Гранти, програми фінансування та кредитування енергоефективних заходів. Приклади успішної реалізації енергофективних проектів.

- Енергоефективність будівель і споруд. Енергоаудит. Термомодернізація. Сучасні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.

- Енергоефективність виробничих та технологічних процесів.

- Геліосистеми підігріву води. Водопідготовка та водовідведення. Теплопостачання.

- Альтернативні та відновлювальні джерела енергії. Сонячна, вітряна, гідрологічна та геотермальна енергетика. Генерація малої потужності (приватні компанії та домогосподарства).

- Технології акумулювання енергії.

- Екологічні аспекти впровадження енергоефективних заходів. Отримання енергії з вторинної сировини. Переробка промислових, побутових та сільськогосподарських відходів. Біогаз, біопаливо.

- Енергоефективність – освітній аспект. Формування культури споживання енергії. Навчальні проекти прикладного та дослідницького характеру.

- Енергоефективність навчальних закладів. Енергоаудит. Планування заходів з термомодернізації приміщень. Пріоритетні матеріали та технології. Приклади успішних проектів.

До участі у заході запрошуються науковці, науково-педагогічні працівники, викладачі навчальних закладів, аспіранти, магістри, студенти, інженерно-технічні працівники та всі зацікавлені особи.

Для участі у роботі конференції необхідно заповнити форму учасника, надіслати до 25 листопада 2019 року на електронну адресу Science_ZTOP@npu.edu.ua тези доповіді, а після одержання повідомлення про включення роботи, сплатити організаційний внесок (125 грн.) на рахунок конференції до 27 листопада.

Повідомлення про прийняття матеріалів повинно надійти до 26 листопада 2019 року.

Робочі мови: Українська, англійська, польська, словацька, російська.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до Немченко Юрія Владиславовича, доцента, кандидата педагогічних наук за тел. +38 (050) 989-61-01; +38 (068) 372-37-99.

 

Щотижнева
e-mail розсилка