«Зелена» модернізація підприємств — питання бізнесу чи держави? Проект «Відкрита ЕКОПЛАТФОРМА»

Дата: 29.05.2019
Місце: Запоріжжя. в межах Запорізького екологічного форуму «Еко Форум-2019» (виставковий центр «Козак-Палац»)
Телефон: (044) 507-2226 (вн. 605)
Cайт: http://bit.ly/3042jqb

Провідна платформа для обговорення головних проблем екології виробництва  «Зелена» модернізація підприємств — питання бізнесу чи держави?  від PAEU (Професійна асоціація екологів України)

29 травня 2019 року надаємо екологам підприємств можливість безпосереднього спілкування з представниками органів влади та провідними експертами, створюємо комфортне середовище для обміну думками, обговорення практичних проблем і шляхів їх вирішення

Від імені проекту «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», асоціації Professional Association of Ecologists of Ukraine запрошуємо представників виконавчих органів влади м. Запоріжжя, керівників та менеджерів провідних компаній, провідних експертів громадських об'єднань і наукових організацій, а також представників ЗМІ до обміну досвідом та окреслення завдань для PAEU на найближчий рік для вирішення екологічних проблем, з якими працюють підприємства Запорізького краю.

Серед пріоритетів ПЛАТФОРМИ: робота над визначенням найбільш актуальних екологічних проблем та сприяння дотриманню природоохоронного законодавства з метою покращення екологічної ситуації в регіоні й дотримання екологічних прав громадян, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, сприяння розвитку екологічної професії.

Метою заходу є виявлення «вузьких місць» та залучення найдосвідченіших фахівців, що готові приєднатися до реальних активних дій PAEU. Захід буде проведено за підтримки журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», що є всеукраїнським виданням, який об’єднав за 7 років понад 7000 екологів, керівників і працівників природоохоронних та лабораторних служб підприємств, відповідальних за систему управління довкіллям підприємств і організацій.

Ми запрошуємо до обговорення та взаємодії:

  • ·         фахівців й керівників екологічних та юридичних служб промислових підприємств;
  • ·         топ-менеджерів, які здійснюють загальне управління компанією або екологічними аспектами її діяльності;
  • ·         представників органів виконавчої влади.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації!

Зарєструватися  https://forms.gle/3idK7YMCLKX2fvYo9


Організатори: журнал «ECOBUSINESS» та Professional Association of Ecologists of Ukraine (PAEU)

Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: