IV Всеукраїнський ЕCOFORUM–2019 екологів підприємств «ECOBUSINESS в Україні–2019»

Дата: 31.05.2019
Місце: Дніпро. Дніпропетровська ТПП, м. Дніпро, вул. Шевченка, 4
Телефон: (044) 507 22 22 (27), 568 51 38, 507 22 26 (326), (073) 305-80-16, (066) 614 29 39
Cайт: http://ecolog-ua.com/events/iv-vseukrayinskyy-ecoforum-2019-...

Цьогоріч саме ЕCOFORUM, що крокує найбільшими містами України, є частиною зустрічей задля взаємодії практиків та найкращих експертів, спільного створення потужної та дієвої Всеукраїнської бізнес-асоціації екологів, яка покликана взяти до уваги інтереси всіх заінтересованих

Всеукраїнський ЕCOFORUM екологів підприємств традиційно організовує і проводить провідний журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», щоб забезпечити професійну спільноту актуальною інформацією задля підвищення кваліфікації у сфері екологічної безпеки та поводження з відходами, охорони водних та земельних ресурсів, атмосферного повітря тощо.

Ми маємо значний досвід у вирішенні реальних проблем промислових підприємств, що дає змогу кваліфіковано і обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні питання або вказувати на можливі шляхи їх вирішення. Ми будемо раді бачити Вас на нашому черговому заході!

Про спікерів

Для виступів ми запросили найкращих експертів сфери та практиків-екологів провідних підприємств, авторів журналу:

·                    фахівців Офісу реформ при Мінприроди

·                    фахівців Держекоінспекції України у м. Дніпро

·                    фахівців Державної служби геології та надр України у м. Дніпро

·                    фахівців департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА

·                    фахівців департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради

·                    провідних експертів журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства»

·                    головних екологів провідних підприємств України

 Про учасників

Фахівці та керівники екологічних і юридичних служб промислових підприємств, топ-менеджери, які здійснюють загальне управління компанією або керують екологічними аспектами її діяльності.

У фокусі уваги:

·         Нова державна політика у сфері промислового забруднення: до чого готуватися бізнесу. Як запропоновані Концепцією зміни вплинуть на промисловість. У тому числі, будуть охоплені питання взаємодії бізнесу із державними органами, адміністрування інтегрованого дозволу, часові рамки для впровадження Найкращих доступних технологій та методів управління.

·         Принципи «належного урядування» та реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Як захистити законні права та інтереси суб'єкта господарювання під час перевірки: алгоритм дій у 2019 році. Судова практика. Порядок здійснення заходів контролю в умовах відсутності у 2019 році мораторію на проведення таких заходів.

·         Торгівля викидами. Директива 2003/87/ЄС про встановлення схеми торгівлі викидами парникових газів. Як запровадити систему МЗВ на підприємстві.

·         ОВД: аналіз діючої практики. Як бізнесу уникнути помилок. Ключові відмінності оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) та звіту «Оцінки впливу на довкілля» (ОВД).

·         Як уникнути помилок в організації інструментальних екологічних вимірювань у 2019 році.

·         Як організувати облік відходів на виробництві та ін.

 

Вартість участі у заході: – 1550 грн
Організатори: журнал «ECOBUSINESS» та Professional Association of Ecologists of Ukraine (PAEU)

Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: