IV Всеукраїнський ЕCOFORUM-2019 екологів підприємств Ecobusiness в Україні-2019

Дата: 22.04.2019
Місце: Велика конференц-зала Національної академії наук України, вул. Володимирська, 55
Телефон: (044) 507 22 22 (27), 568 51 38, 507 22 26 (326), (073) 305-80-16
Cайт: http://ecobusiness.tilda.ws/ecoforum#

22 квітня відбудеться IV Всеукраїнський ЕCOFORUM-2019 екологів підприємств «ECOBUSINESS в Україні-2019», ініційований редакцією провідного журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства».

Експертами та партнерами журналу «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» накопичено значний досвід у вирішенні реальних проблем промислових підприємств, що дозволяє кваліфіковано і обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні запитання або вказувати на можливі шляхи їх вирішення.

У фокусі уваги:

 • Нова державна політика у сфері промислового забруднення: до чого готуватися бізнесу. Як запропоновані Концепцією зміни вплинуть на промисловість. У тому числі, будуть охоплені питання взаємодії бізнесу із державними органами, адміністрування інтегрованого дозволу, часові рамки для впровадження Найкращих доступних технологій та методів управління.
 • Ціна спеціального дозволу на користування надрами: обговорення нової Методики визначення вартості надр
 • Принципи «належного урядування» та реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища.
  Як захистити законні права та інтереси суб’єкта господарювання під час перевірки: алгоритм дій у 2019 році. Судова практика. Порядок здійснення заходів контролю в умовах відсутності у 2019 році мораторію на проведення таких заходів.
 • Торгівля викидами. Директива 2003/87/ЄС про встановлення схеми торгівлі викидами парникових газів. Як запровадити систему МЗВ на підприємстві.
 • ОВД: аналіз діючої практики. Як бізнесу уникнути помилок. Ключові відмінності оцінки впливу на навколишнє середовище (ОВНС) та звіту «Оцінки впливу на довкілля» (ОВД).
 • Як уникнути помилок в організації інструментальних екологічних вимірювань у 2019 році.
 • Як організувати облік відходів на виробництві та ін.

  Запрошуються топ-менеджери, які здійснюють загальне керівництво компанією або керують екологічними аспектами її діяльності, фахівці та керівники екологічних і юридичних служб промислових підприємств.

  Слідкуйте за оновленнями програми ЕCOFORUM-2019:

  http://ecobusiness.tilda.ws/ecoforum#

Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: