Sustainable Fashion Pad

Дата: 08.09.2018 - 09.09.2018
Місце: Київ. ВДНХ
Телефон:
Cайт: https://www.facebook.com/sustainablefashionpad/

8 та 9 вересня у Києві відбудеться Sustainable Fashion Pad в рамках заходу Maker Faire.

На два дні один з павільйонів ВДНГ стане креативним простором для тих, хто прагне відкрити для себе свідомий lifestyle та переосмислити процес виробництва та споживання.

Sustainable Fashion Pad - це проект про свідому та соціально відповідальну моду, майбутнє світової індустрії. Google, Marsala, Ozero, Fashion Revolution та десятки інших відомих компаній та брендів поділяться свої досвідом успішних sustainable бізнес-кейсів, а лектори розкажуть як це: вимірювати цінність речей не в грошовому еквіваленті, оцінювати свій вплив на довкілля, купувати за принципом менше – краще.

Серед лекторів платформи – засновники Marsala, Raw Flaw, Ozero та інші, воркшопи від українських свідомих брендів OLK, Kapsula, Rethink, благодійний POP-UP STORE, Vintage Market та фотозони від засновників Kyivness, перший в Україні swap shop!

Sustainability - це про стосунки між людьми на навколишнім середовищем. Кожна наша сьогоднішня дія, має невидимий, але реальний наслідок завтра. Щоб зберегти баланс між природою та комерцією, потрібно знати свої можливості раціонального покупця і долучитись до кращого майбутнього планети - через ремесло, спільноту та культуру. Вже 8-9 вересня!


Щотижнева
e-mail розсилка