"Green Camp" в Карпатах

Дата: 02.08.2018 - 06.08.2018
Місце: Яворів. "Дідова Хатчина"
Телефон: +380665202842
Cайт: https://www.facebook.com/events/641138069566918/

Програма табору це мікс навчання, відпочинку та можливості професійного зростання: планування спільних кліматичних кампаній, обмін досвідом від “зірок” кліматичного руху, нетворкінг, участь у майстер-класах з гуцульських ремесел та прогулянки горами.

Табір “Green camp” підходить для тебе, якщо ти:
- дієш у сфері екології, клімату, “зеленої” енергетики, сталого розвитку та урбаністики;
- прагнеш кліматичної та екологічної справедливості в своєму місті та країні;
- бажаєш планувати й реалізовувати кліматичні кампанії спільно з “зеленим” рухом України;

Учасники та учасниці будуть проживати в наметовому містечку на території Дідової Хатчини. Активіст(к)и самі себе забезпечують кемпінговим спорядженням (каремат, спальник, намет). Під час табору буде передбачена гуцульська кухня з 5-ти разовим вегетаріанським харчуванням. Організатори покривають витрати учасників на проживання та харчування. Організаційний внесок на табір складає 500 грн. з особи за 5 днів.

Щоб приєднатися до участі в таборі потрібно заповнити реєстраційну форму до 4 липня. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Максимальна кількість - 50 осіб. Про результати відбору учасників буде повідомлено 6 липня.

Детальніше про табір на фб-сторінці події.

Координатори табору: команда ГО “Еколтава”
Організатори: Українська  Кліматична Мережа, за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та міжнародної організації 350.org.

Контакти:
Марина Цигрик
+380665202842
maryna.tsyhryk@ekoltava.org


Щотижнева
e-mail розсилка