ЕКСПОЗИЦІЯ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ в рамках VI Спеціалізованої виставкі «Екологія підприємства»

Дата: 06.11.2018 - 08.11.2018
Місце: Київ. Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна»
Телефон: (044) 201-11-54, 201-11-62
Cайт: www.iec-expo.com.ua/uk/ecoua-2018/expoecoua-2018.html

6-8 листопада 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна») відбудеться VI Спеціалізована виставка «Екологія підприємства», в рамках якої буде представлена ЕКСПОЗИЦІЯ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ.

За прогнозами експертів, кожен 10-й автомобіль, проданий в 2020 році, буде електричним. Ключові гравці галузі активно увійшли в сегмент електротранспорту, представивши ринку гібридні та повністю електричні автомобілі. І як показали продажі, ринок був готовий до цього продукту і чекав його!

Прийняті Євросоюзом норми екологічної безпеки для автомобільного транспорту, зокрема стандарт ЄВРО-5, гостро підняли питання про зниження викидів СО2 в атмосферу, що призвело до створення екологічно чистих двигунів внутрішнього згоряння та вихід на ринок революційних технологій виробництва електромоторів і електробатарей. Масове виробництво істотно знизило їх вартість і експлуатацію, що не могло не позначитися на розвитку автоіндустрії в цілому.

Відвідувачі зможуть детально ознайомитися з новими розробками енергоефективного та екологічно чистого транспорту, його сучасними тенденціями, які роблять світ чистим і безпечним.

Основні тематичні розділи експозиції:
- Електромобілі
- Зарядна інфраструктура
- Електромотоцикли, велосипеди, мопеди, гіроборди
- Послуги з переобладнання авто в електромобіль
- Акумуляторні батареї та аксесуари
- Послуги лізингових і страхових компаній

Запрошуємо Ваше підприємство представити свою продукцію та послуги, які сьогодні активно затребувані у всьому світі, і набирають широкої популярності в нашій країні!

Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: