Форум "Архітектура в епоху глобальних змін"

Дата: 15.06.2018
Місце: Київ. бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7/29 (готель Premier Palace)
Телефон: +38063 641 53 18, +38099 932 85 46, +38097 265 04 36
Cайт: ​https://architecturedesign.com.ua/ru/

15 червня в столичному готелі Premier Palace відбудеться VII Міжнародний архітектурний форум "Архітектура в епоху глобальних змін".

Оскільки сьогодні нерухомість та архітектура повинні відповідати викликам часу – розробники мають бути гнучкими і адаптивними, диверсифікуватися, мислити глобально і на перспективу, на форумі, який журнал «Commercial Property» проводить з 2012 року, підніматиметься ряд актуальних питань:

В якому напрямку буде розвиватися архітектура в найближчому майбутньому? Бачення і прогнози від українських і зарубіжних експертів.

Як девелоперам, архітекторам та інженерам створити ефективні, стійкі проекти?

Які інноваційні технології і матеріали використовувати для нових проектів?

Принципи циклічної економіки в архітектурі і енергонезалежність об'єктів нерухомості – чи варто замислюватися про це зараз?

Чи зможе гнучкий адаптивний підхід вирішити завдання, які стоять перед розробниками та архітекторами?

В якому напрямку варто рухатися девелоперам і архітекторам в умовах глобалізації. Що робиться вже зараз?

Програма Міжнародного архітектурного форуму включає доповіді зарубіжних та українських архітекторів (Live Presentations) і презентації новітніх технологій і продуктів (Product Showcases), а також дискусії (Discussion Panels/Architecture Talks) та case-марафони – короткі 5-хвилинні виступи практичної спрямованості, присвячені певній тематиці.

До участі у Форумі запрошуються представники архітектурних і проектних бюро, девелоперських, інжинірингових та будівельних компаній, консалтингові компанії, виробники та постачальники будівельних матеріалів, інженерного обладнання, еко - і енергоефективних, а також smart-рішень для об'єктів комерційної та житлової нерухомості, а також представники юридичних фірм, галузевих організацій, ін.

За додатковою інформацією звертайтеся до Юлія Адєєвої за тел. +38063 641 53 18 y.adeyeva@c-p.com.ua, Ірини Насильневої +38099 932 85 46 i.nasilnyeva@c-p.com.ua, Віталія Сахно +38097 265 04 36 v.sahno@c-p.com.ua.

 


Щотижнева
e-mail розсилка