Форум #EcoDays 2018

Дата: 25.04.2018 - 28.04.2018
Місце: Ужгород. вул. Ракоці, 2, винний льох "Совине гніздо"
Телефон: +380 99 757 27 98
Cайт: https://ecodays.world/

Програма форуму включає три заходи: Міжнародну спеціалізовану виставку «Uzhgorod Energy Expo», де будуть представлені новітні матеріали і обладнання для відновлювальної енергетики та екологічного будівництва, Міжнародну науково-практичну конференцію з енергозбереження, де експерти галузі зруйнують низку стереотипів, розкриють можливості грантових програм та сучасних енергоефективних технологій, а також Фестиваль здорового способу життя, в рамках якого працюватиме дитяча зона, food-court виключно зі здоровим харчуванням, спортивна зона, відбуватимуться різноманітні лекції, ворк-шопи та майстер-класи.

До наповнення екофестивалю можуть долучитися виробники екологічної продукції, представники творчих та освітніх ініціатив. «Для участі у заході необхідно заповнити форму реєстрації, в якій коротко розповісти про свій проект та уточнити, яку саме їжу, напої, сувенірну продукцію або творчі виступи збираєтесь представляти», - зазначають організатори.    

Фестиваль здорового способу життя розкриє рецепти смачних поживних страв та влаштує показ змістовних документальних фільмів у вечірній час.

 


Щотижнева
e-mail розсилка