Міжнародний енергетичний форум «Вітер і водень»

Дата: 17.05.2018
Місце: Київ. Паркова дорога,16-А (КВЦ "Парковий")
Телефон: +38 (067) 209 20 65, +38 (068) 377 77 08
Cайт: http://inef.org.ua/

17 травня у конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбудеться Перший міжнародний енергетичний форум "Вітер і водень" (INEF '18).

Захід організований Громадською спілкою "Українська вітроенергетична асоціація" і Енергетичною асоціацією "Украінська Воднева Рада", покликаний оцінити можливість забезпечення збалансованого розвитку енергетичного комплексу України і переходу до сучасної безвуглецевої економіки шляхом поєднання вітрової енергетики та енергії водню.

Також в рамках INEF '18 обговорюватиметься реалізація вітроенергетичних проектів в умовах нового законодавства, демонструватимуться сучасні технології з виробництва та використання водню, виробництва вітрових турбін, успішні вітроенергетичні проекти та світовий досвід реалізації водневих енергетичних рішень, а також оцінюватиметься інвестиційна привабливість сектору відновлюваної енергетики України.

Передбачається, що на форумі виступить президент Турецької вітроенергетичної асоціації Мустафа Атасевен, директор та член правління Чеської водневої технологічної платформи Карін Стеглік, голова Водневої бізнес-ради, директор “Science Concepts International” (Канада) Роберт Стаск, директор E4TECH, голова Hydrogen and Fuel Cell Consulting, діючий професор в Імперського коледжу Лондона др. Девід Харт, координатор проекту ZEFER (Zero Emission Fleet vehicles For European Roll-out) Європейської комісії, головний консультант Element Energy Ліза Руф, а також представники уряду, керівники вітроенергетичних компаній України, представники міжнародних компаній виробників вітроенергетичного обладнання.

Форум відбудеться за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Комітету Верховноі Ради Украіни з ПЕК, ядерноі політики та ядерноі безпеки і Державного агентства з енергозбереження та енергоефективності Украіни.

За додатковою інформацією можна звертатися до Андрія Конеченкова +38 (067) 209 20 65, uwea@i.ua та Василя Дороніна +38 (068) 377 77 08, inef@inef.org.ua


Щотижнева
e-mail розсилка