Тренінг "Як робити дієві кампанії з просування відновлюваної енергетики?"

Дата: 16.05.2018 - 17.05.2018
Місце: Київ. Адреса буде повідомлена учасникам заходу
Телефон:
Cайт: https://goo.gl/gHrX9N

Центр екологічних ініціатив "Екодія" спільно з Climate Action Network (CAN) запрошують на дводенний тренінг із планування громадської кампанії за перехід на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), який відбудеться у м. Київ 16-17 травня 2018 року.

Заповнити заявку на участь можна за посиланням - goo.gl/gHrX9N

Наші друзі з Climate Action Network підготували toolkit (набір інструментів) для поетапного планування кампаній із просування ідеї переходу на 100% відновлюваних джерел. Якщо Ви активіст/-ка, представник/-ця громадської організації або просто людина з активною громадянською позицією і займаєтесь діяльністю з популяризації та розвитку відновлюваних джерел енергії у своєму місті чи на рівні країні — тоді цей інструмент для вас.

Для України є прорахований сценарій майже повного переходу на відновлювану енергетику до 2050 року. Однак його втілення залежить від змін, які мають відбутися у нашому суспільстві. Від рішень, які мають бути прийняті та реалізовані на всіх рівнях. Ці рішення і зміни будуть можливі лише якщо буде суспільний запит та "агенти змін" на місцях, що його створюватимуть. Ми пропонуємо долучитися до спільної роботи над популяризацією переходу на сталі відновлювані енергоресурси, бо ми з вами розуміємо — це необхідно, та 100% — це можливо!

На тренінгу ми познайомимо вас з інструментами планування із toolkit і покажемо його можливості для планування ваших кампаній на місцях (перший день). А також проведемо практичну сесію для створення національної кампанії за перехід на 100% ВДЕ (другий день). Результатом зустрічі має стати стратегія кампанії за 100% ВДЕ, реалізовувати яку ми будемо усі спільно. Отримані навички Ви зможете також використовувати для створення кампанії на локальному рівні.

Тренінг проводитиме Татьяна Шауро — комунікаційна менеджерка CAN EECA, яка працює в кліматичній та енергетичній сферах більше 4-х років, активна учасниця кліматичних переговорів ООН з 2013-ого року.
Робочі мови: російська та українська.

Організатори відшкодовують учасникам з регіонів витрати на проїзд за умови пред'явлення оригіналів проїзних документів, проживання на час тренінгу (1 ніч) та частково харчування (обіди).

З організаційних питань пишіть на tetiana@ecoact.org.ua

Відповіді приймаються до 17 квітня 2018 року, 23:59. Запрошення на захід будуть надіслані учасникам 24 квітня.


Щотижнева
e-mail розсилка