Форум енергоефективного партнерства’18

Дата: 27.04.2018
Місце: Київ. Паркова дорога, 16а (КВЦ "Парковий")
Телефон: (044) 590-54-15
Cайт: http://saee.gov.ua/uk/events/previews/2261

27 квітня у Конгресно -виставковому центрі "Парковий" відбудеться IV Форум енергоефективного партнерства18: «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

На форумі розлядатимуться такі теми як

·         Енергосервіс: регіони, райони, міста.

·         Енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання.

·         Іноземний досвід. Новітні інструменти: ЕСКО та револьверні фонди у містах.

·         Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.

·         Функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств.

Перші 20 енергосервісних договорів на суму 18 млн гривень були укладені у 2016 році. У Києві завдяки реалізації 15 таких контрактів вдалось досягти 37% або 1,1 млн грн економії витрат на теплову енергію у 15 закладах освіти. У 2017 році було підписано 27 ЕСКО-договорів на суму 28 млн гривень.

Новим успішним етапом розвитку цієї сфери став запуск спеціального модуля для Системи публічних електронних закупівель "PROZORRO". Через "PROZORRO" вже оголошено понад 300 ЕСКО-тендерів на впровадження енергоефективних заходів у бюджетних закладах.

"Завдяки розробці та прийняттю необхідних законодавчих змін ми відкрили ринок ЕСКО-послуг для бюджетної сфери вартістю від 4,2 до 8,5 млрд доларів", - зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Форум буде цікавий парламентарям, керівництву центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та обласних рад, міським головам, енергоменеджерам, ОСББ, профільним громадським організаціям, міжнародним проектам, представникам промислових підприємств, ЕСКО-компаніям, будівельним компаніям, виробникам енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудиторам, профільним асоціаціям та ЗМІ.

До організованого Держенергоефективності Форуму долучився Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні, ПР ООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО», проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України», проект ЮНІДО UKR ІЕЕ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України», проект GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ», проект GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», Українсько-данський енергетичний центр; проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності»; Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (в системі ЮНІДО); проект ЄС «Угода мерів – Схід ІІ».   

Для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/WZRrCCwEfTT9icZw2

Довідкову інформацію можна отримати за тел.: 044 590-54-15 та e-mail: 3eeforum@gmail.com. Участь у Форумі безкоштовна.

Акредитація ЗМІ проходить за тел.: 044 590-59-65 та e-mail: saeepressa@gmail.com.


Щотижнева
e-mail розсилка