Тренінг "Інструменти енергоменеджменту»

Дата: 25.04.2018 - 26.04.2018
Місце: Запоріжжя. бул. Центральний, 4(Запорізька ТПП)
Телефон: +38 061 233-11-72
Cайт: ​http://www.cci.zp.ua/presscentr4/novosti4/5149-trenin...

25-26 квітня у Центрі підтримки бізнесу Запоріжжя основаному на базі Запорізької торгово-промислової палати відбудеться дводенний семінар-тренінг "Інструменти енергоменеджменту. Автоматизовані системи обліку, наступний крок - розумні мережі".

Захід спеціально розроблений для навчання підприємств малого та середнього бізнесу навичкам аналізу і підбору обладнання та програмного забезпечення для побудови системи автоматизованого обліку енергоресурсів, використанню інструментів для енергоменеджменту на підприємствах, аналізу вибору тарифних планів при споживанні енергоресурсів в залежності від виду об'єкта.

Тренінг, який проходить за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, у рамках ініціативи EU4Business, дозволить власникам, топ-менеджерам, енергоменеджерам, головним енергетикам опанувати навички оцінки доцільності побудови тієї чи іншої структури системи моніторингу в залежності від завдань бізнесу та перспективного планування розвитку сучасних інструментів енергоменеджменту підприємств.

Учасники заходу зможуть оцінити рівень системи моніторингу споживання енергоресурсів власного підприємства у порівнянні з сучасними і перспективними вимогами.

Впродовж 6 місяців після тренінгу учасники матимуть можливість проаналізувати системи моніторингу споживання енергоресурсів, взаємодію служб і підрозділів підприємства по її використанню, підготувати технічне завдання для поліпшення або створення сучасної системи моніторингу.

Інтерактивний та багатий на обговорення курс закцентує увагу кожного учасника на практичних інструментах, які необхідно застосовувати у власному бізнесі. Кожен розділ складатиметься з поєднання інформаційних матеріалів та практичних вправ, щоб допомогти учасникам розробити стратегію автоматизації обліку енергоресурсів та план дій, який відповідає їх бізнес-стратегії та цілям. Курс викладається російською мовою.

В якості тренера виступатиме координатор ГО "Експертна платформа з енергоефективності" Ігор Черкашин - екс-головний державний інспектор з енергозбереження України, начальник Державної інспекції з енергозбереження, співзасновник Всеукраїнського громадського об'єднання "Вища рада енергоаудиторів і енергоменеджерів України", task Leader on Energy Management - UNDP-GEF Progect EEPB.

Вартість участі в тренінгу "Інструменти енергоменеджменту. Автоматизовані системи обліку, наступний крок - розумні мережі" становить 1700 гривень за 1 учасника. У вартість навчання входять інформаційні навчальні матеріали, а також кава-паузи, обіди.

Транспортні витрати і витрати на проживання учасники заходу оплачують самостійно.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням https://form.jotformeu.com/80733050125344 не пізніше 20 квітня 2018 року. Кількість

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою або телефоном +38 061 233-11-72.


Щотижнева
e-mail розсилка