Конференція «Енергоінтеграція-2018»

Дата: 25.04.2018 - 27.04.2018
Місце: Київ. пр-т Повітрофлотський , 31 (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Телефон: +38068-98-17-057, +38 063-608-19-25
Cайт: https://www.ei-conf.com/ua/

25-27 квітня у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбудеться VIIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інтегровані енергоефективні технології в архітектурі та будівництві: «Енергоінтеграція-2018».

На заході організованому Міністерством освіти і науки України та Київським національним університетом будівництва і архітектури буде обговорюватися досвід законодавчого регулювання та реалізації енерго-, ресурсоефективних об’єктів будівництва, діючі, нововведені та проектні нормативні документи в галузі енергоефективності та енергоресурсозбереження в будівництві та архітектурі; питання підвищення якості підготовки та перепідготовки фахівців з проведення енергоаудиту та розрахунку енергобалансу будівель; шляхи вирішення проблем енергозбереження; застосування альтернативних джерел енергії в архітектурі, будівництві та суміжних галузях; енергоефективна архітектура, сучасні енергоефективні архітектурні рішення; комп’ютерне моделювання в дослідженні об’єктів, процесів та систем енергозбереження;, енергоефективні системи та технології енергогенерації, транспортування і споживання енергії.

Конференція має міждисциплінарний характер і буде проведена у форматі пленарних засідань, які дають можливість представити останні наукові досягнення, інноваційні розробки, матеріали та технології, апробувати нові теоретичні ідеї, визначити наукові та практичні задачі у сфері дослідження проблем енергоефективності та енергоресурсозбереження в архітектурі, будівництві та суміжних галузях.

Учасники та відвідувачі конференції матимуть змогу познайомитися з фахівцями, партнерами та знайти однодумців у сфері енергоресурсозбереження, альтернативної енергетики, екологічного та зеленого будівництва та архітектури.

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою: info ei-conf.com та тел. +38 068-98-17-057 (Kyivstar), +38 063-608-19-25 (Lifecell)


Щотижнева
e-mail розсилка