Виставка енергозберігаючого обладнання та ВДЕ «ISTWE»

Дата: 25.09.2018 - 27.09.2018
Місце: Київ. Виставковий Центр "КиївЕкспоПлаза"
Телефон: +38 (044)593-19-01, +38(067) 316 24 06
Cайт: http://istwe.agroinkom.com.ua/

З 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE» .

 

 «ISTWE» - потужна агропромислова виставка енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії, що займає провідне місце в агропромисловому секторі України.

Виставка гуртує ключових гравців агропромислового комплексу у форматі спеціалізованого заходу. Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, демонстрація успішно реалізованих проектів, інженерних  рішень та способи впровадження нових технології. Інтерес і підтримка  представниками влади, експертів, фахівців  галузевих асоціацій, науковців, організацій та інвестиційних компаній.

 

Тематичні розділи виставки:

·        БІОЕНЕРГЕТИКА

·        ВІТРОЕНЕРГЕТИКА

·        СОНЯЧНА ЕНЕРГЕТИКА

·        ГІДРОЕНЕРГЕТИКА

·        ГЕОТЕРМАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА

·        ЕНЕРГІЯ ДОВКІЛЛЯ

·        АЛЬТЕРНАТИВНІ ВИДИ ПАЛИВА

·        ІНВЕСТИЦІЇ В ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

 

В рамках виставки :

Конференція «Енергоефективність та відновлювана енергетика. Сучасні технології в АПК».

Пропонуємо організацію окремого «Біоенергетичного дня» із фокусом на біогазові технології із залученням відповідної аудиторії, інформаційною та організаційною підтримкою.

У насиченій діловій програмі виставки розглядатимуться найактуальніші питання галузі за участю відомих спеціалістів вітчизняних  та іноземних експертів аграрного сектору.

Беручи участь, ви зможете знайти цілеспрямованого і платоспроможного покупця, показати ринку нові продукти і рішення, підтвердити довіру ваших клієнтів і партнерів; визначити нові можливості для розвитку вашого бізнесу;
продемонструвати стабільність вашої компанії.

 

Запрошуємо до участі у Міжнародній спеціалізованій виставці енергозберігаючого обладнання та альтернативних джерел енергії «ISTWE» .


Щотижнева
e-mail розсилка