Виставка енергоефективного обладнання AquaTherm Kyiv

Дата: 15.05.2018 - 18.05.2018
Місце: Київ. Броварський пр-т, 15(Міжнародний виставковий центр)
Телефон: +38 044 496 86 45
Cайт: http://www.aqua-therm.kiev.ua/ru-RU/?utm_source=ATK_1402&utm...

15-18 травня у Міжнародному виставковому центрі відбудеться 20-а Міжнародна виставка енергоефективного обладнання для опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів AquaTherm Kyiv.

Захід, який проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, покликаний представити енергозберігаючі рішення для кожного сектора східно-європейської індустрії Heating, Ventilation, & Air Conditioning(HVAC) - технологій для забезпечення у внутрішніх приміщеннях необхідних параметрів повітря: температури, вологості і хімічного складу.

Виставка включатиме чотири спеціалізовані салони: «Фільтри і технології очищення води», «Еко Енерго», «Кул Кліма» та «Басейн Пул».

На «Еко Енерго» будуть представлені енергозберігаючі технології і продукти, а зокрема:

• котли на твердому паливі

• теплові насоси

• регуляційні системи

• системи управління

• сонячні електричні системи

• сонячні водонагрівальні системи

• вітряні електрогенератори

Учасники салону отримують право використовувати спеціальний «зелений» знак e3, який підтверджує екологічну і енергетичну ефективність представлених інноваційних продуктів.

Спеціалізований салон «Фільтри і технології очищення води» представить новітнє обладнання та технології для промислового та побутового водоочищення, фільтрації і водо підготовки. Партнерами салону виступатиме українське водне співтовариство WaterNet, яке проводить навчальні семінари для кваліфікованих фахівців і монтажників за стандартами США, та Асоціація «Укрводоканалекологія».  

Зазвичай у рамках виставки відбувається понад 20 заходів та презентацій, які відвідують не менше 3 000 фахівців галузі, з яких 88% відповідальні або впливають на прийняття рішень, 50% - власники, директори та продавці, які представляють підприємства з усіх регіонів України. 

Провідні світові бренди обирають виставку "Аква-Терм Київ" для виведення на ринок нових продуктів/рішень, а 96% учасників вважають захід найбільш ефективним з позиції ROI.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел./факс: +(38 044) 496 86 45, Олена Кононенко (вн. 271)


Щотижнева
e-mail розсилка