Семінар "Енергетичні культури від вирощування до використання"

Дата: 21.02.2018
Місце: Київ. Броварський пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна» (МВЦ, павільйон №2, вхід 2А, 2-й пов., конф.-зала 9)
Телефон: тел./факс: (+38 044) 456-94-62, (+38 044) 453-28-56
Cайт: http://uabio.org/events/events/3470-forbio-seminar-kiev-2018

21 лютого у Міжнародному виставковому центрі відбудеться семінар "Енергетичні культури від вирощування до використання. Зарубіжний і вітчизняний досвід".

Захід має на меті продемонструвати вітчизняний та зарубіжний досвід вирощування енергетичних культур, а також економічну ефективність використання біомаси енергетичних плантацій для сталого виробництва енергії в Україні.

Зокрема, учасники семінару дізнаються про вирощування енергетичних культур на малопродуктивних та забруднених землях у таких країнах, як Італія, Німеччина, Польща, а також почують практичні поради щодо вирощування енергетичних культур в Україні.
Зокрема, ТОВ «Украгроенерго» поділиться досвідом вирощування енергетичної верби, а фермер Валерій Кателевський - міскантусу.

Семінар організований Біоенергетичною асоціацією України, НТЦ «Біомаса», ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» зацікавить аграрні компанії, фермерів, муніципалітети, комерційні компанії та державні установи. 

Організатори впевнені, що стале використання енергетичних культур для виробництва енергії може дати поштовх для розвитку місцевої економіки та підвищити добробут аграріїв і селян.

 


Щотижнева
e-mail розсилка