VI З`їзд геологів України

Дата: 07.12.2017 - 08.12.2017
Місце: Київ. Великий конференц-зал Національної академії наук України, вул. Володимирська, 55
Телефон: 38050 414 11 80
Cайт: http://www.geolog.org.ua/ua/.

7-8 грудня 2017 року Спілка геологів України проводить традиційний З’їзд геологів України, що цього року буде присвячений питанням запровадження в Україні стандартів ЄС щодо ефективного та збалансованого використання енергетичних, мінеральних, водних і земельних  ресурсів.

Президент спілки геологів України Павло Загороднюк наголошує на нагальності розгляду цього питання, що обумовлене набранням чинності Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Урядом України 25 жовтня поточного року затверджено План заходів з виконання  Угоди, що фактично визначає євроінтеграцію невід’ємною частиною стратегічного планування соціально-економічного розвитку держави та зумовлює нагальну потребу в реформуванні вітчизняної економіки, у тому числі у сфері природокористування, згідно з вимогами законодавства ЄС.

Спілкою геологів на розгляд учасників з’їзду підготовлено пропозиції щодо залучення геологічної спільноти до реалізації заходів, спрямованих на інтеграцію України до Європейського Союзу, що передбачають модернізацію та інтенсифікацію інноваційного розвитку у сфері природокористування.

Попередню згоду взяти участь в роботі з’їзду висловили Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, т.в.о. Голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, президент УСПП Анатолій Кінах, Віце-президент Національної академії наук України Сергій Пирожков, академік-секретар Відділення наук про Землю НАН України Олександр Пономаренко, член правління Європейської федерації геологів Марко Комач, представники дипломатичних місій країн ЄС, керівники профільних асоціацій, керівники та провідні фахівці понад 100 бізнес-структур та науково-дослідних установ України.

Нагадаємо, що Спілка геологів України була створена у 2000 році представниками провідних українських геологічних підприємств і організацій, об`єднавши таким чином інтелектуальний та науковий потенціал геологічної галузі на національному рівні.

Запрошуємо до обговорення представників влади, бізнесу, науки та неурядового сектору.

Робоча мова – українська, англійська.

Реєстрація за електронною адресою spilka@geolog.org.ua відкрита до 4 грудня 2017 року. Просимо позначити лист темою «Реєстрація. VI З’їзд геологів України» та вказати ПІБ учасника, назву організації, яку представляє та контактні дані (електронну пошту та номер телефону).


Щотижнева
e-mail розсилка