Cемінар з впровадження системи енергетичного менеджменту

Дата: 11.12.2017 - 12.12.2017
Місце: Київ. вул. Велика Житомирська, 33, (ТПП України, ауд. 448)
Телефон: 044 461 9820 або 097 309 31 40
Cайт: https://ucci.org.ua/events/workshop/seminari-z-vprovadzhenni...

11-12 грудня у Торгово-промисловій палаті України з 10.00 до 17.30 відбудеться семінар з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах.

Захід проведуть в рамках проекту ЮНІДО-ГЕФ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту у промисловості України» (UKRIEE, www.ukriee.org.ua).

Наразі офіс зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України спільно з Групою управління Проекту ЮНІДО/ГЕФ «UKRIEE» проводить на конкурсній основі відбір учасників для Програми підготовки фахівців з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах (рівень користувача).

Зокрема, в ході семінару міжнародний експерт ЮНІДО з систем енергетичного менеджменту Ерік Гудб’єрк познайомить учасників з системами енергетичного менеджменту, розповість про перехід підприємства до раціонального використання енергоресурсів, способи досягнення необхідних показників енергоефективності та забезпечення тривалого удосконалення в енергоменеджменті.   

Захід буде цікавий та корисний для керівників, енергоменеджерів та представників технічних служб підприємств, держслужбовців, відповідальних за енергозбереження, консультантів з питань енергозбереження, представників навчальних закладів, у яких проводяться уроки з питань енергоефективності та енергозбереження.

Передумовою участі у семінарі є навички роботи в програмі Excel та спеціалізація чи досвід роботи у відповідній сфері. Кількість учасників семінару обмежена.

Для участі у заході необхідно до 6 грудня надати Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України (osm-zed@ucci.org.ua; rhombusgu@gmail.com) інформацію щодо кожного учасника(ПІБ, назва підприємства/організації, посада, мобільний телефон, адреса електронної пошти) та стисле резюме щодо досвіду роботи у зазначеній сфері.

Участь у семінарі безкоштовна. Проживання та транспортні витрати учасники покривають самостійно.

За додатковою інформацією можна звертатись до керівника Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки ТПП України Ольги Степанівни Марушевської, тел. 044 461 9820 або 097 309 31 40.


Щотижнева
e-mail розсилка