Cемінар з впровадження системи енергетичного менеджменту

Дата: 14.12.2017 - 15.12.2017
Місце: Дніпро. Дніпро, вул. Шевченка, 4 (Дніпропетровська ТПП)
Телефон: (056) 374-94-28
Cайт: http://cci.dp.ua/news-reader-ru/items/vprovadzhennja-sistemi...

 

14-15 грудня у Дніпропетровській торгово-промисловій палаті з 10.00 до 17.30 відбудеться семінар з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах. 

Захід проведуть в рамках проекту ЮНІДО-ГЕФ «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту у промисловості України» (UKRIEE).

Зокрема, в ході семінару міжнародний експерт ЮНІДО з систем енергетичного менеджменту Ерік Гудб’єрк познайомить учасників з системами енергетичного менеджменту, розповість про перехід підприємства до раціонального використання енергоресурсів, способи досягнення необхідних показників енергоефективності та забезпечення тривалого удосконалення в енергоменеджменті.

Захід буде цікавий та корисний для керівників, енергоменеджерів та представників технічних служб підприємств, держслужбовців, відповідальних за енергозбереження, консультантів з питань енергозбереження, представників навчальних закладів, у яких проводяться уроки з питань енергоефективності та енергозбереження.

Передумовою участі у семінарі є навички роботи в програмі Excel та спеціалізація чи досвід роботи у відповідній сфері. Кількість учасників семінару обмежена. Відбір здійснюється на конкурсній основі.

Для участі у заході необхідно до 5 грудня 2017 року заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/D6kMCz.

Участь у семінарі безкоштовна. Проживання та транспортні витрати учасники покривають самостійно.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. Центру ресурсоефективності та екології УЗЕЗ ДТПП: (056) 374-94-28, e-mail: avp@dcci.org.ua, контактна особа: Нічушкін Володимир.


Щотижнева
e-mail розсилка