«Alternative Energy Week»

Дата: 20.11.2017 - 23.11.2017
Місце: Київ. вул. Мечникова 2
Телефон: +38 (066) 052 61 55
Cайт: http://aew.com.ua

33.jpg

У Києві 20-23 листопада відбудеться масштабний захід в галузі відновлюваної енергетики - «Alternative Energy Week». Подія проходитиме у бізнес-центрі «Парус».

 

Кожен день заходу присвячений окремій тематиці:

·             Конференція з біоенергетики (20 листопада, 2017)

·             Конференція з сонячної енергетики (21 листопада 2017)

·             Конференція з енергетики у промисловості (22 листопада 2017)

·             Конференція з енергоефективності (23 листопада 2017)

 

Подія збере спікерів-практиків, що поділяться з учасниками «Тижня альтернативної енергетики» своїм досвідом впровадження енергоефективних проектів, застосування інноваційних технологій, пошуку інвесторів, врегулювання юридичних питань тощо.

 

КЛЮЧОВІ СПІКЕРИ:

Володимир Ставнюк, Голова Державної інноваційної фінансово-кредитної установи; Юрій Нікітін, Заступник голови Фонду державного майна України, Михайло Сімашкевич, Міський голова Кам'янець-Подільського; Сергій Надал, Міський голова Тернополя; Руслан Марцінків, Міський голова Івано-Франківська; Віталій Луков,  Міський голова Вознесенська; Володимир Смолій, Заступник голови м. Долина та інші експерти і провідні гравці ринку альтернативної енергетики.

Перехід на невичерпні, екологічно чисті джерела енергії та відмова від шкідливого викопного палива є запорукою енергетичної незалежності нашої країни. «Alternative Energy Week» - це головна платформа для комунікацій і співпраці між ключовими гравцями ринку та потенційними інвесторами, що сприяє розвитку однієї з найважливіших на сьогодні ланок енергетичної галузі – сфери відновлюваної енергетики.

 

ТИЖДЕНЬ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

20-23 листопада

Бізнес-центр «Парус»

 

Контактна інформація:

+38 (066) 052 61 55

conference.ryabko@gmail.com

 

Деталі: http://aew.com.ua/


Щотижнева
e-mail розсилка