Екологічний забіг за чисту Україну

Дата: 22.10.2017
Місце: Київ. Ботанічний сад ім. Гришка
Телефон: +38 063 312 6973, 38 099 780 4373
Cайт: https://nowasterace.com.ua/

22 жовтня у Ботанічному саду ім. Гришка об 11.00 відбудеться перший екозабіг на підтримку сортування сміття в Україні.

На захід організований Громадською організацією "Україна без сміття" запрошують киян та гостей столиці.

Зібрані під час забігу кошти підуть на відкриття громадських станцій сортування сміття - No Waste Recycling Station, щоб забезпечити сучасними і доступними рішеннями людей, які дбають про ефективну утилізацію відходів.

Міцне здоров'я неможливе без чистого довкілля, зазначають організатори забігу. «Спортивний потенціал українців зростає, але стан довкілля тільки погіршується з кожним роком, - пояснюють вони. - Ми потребуємо змін - у законодавстві, у нових підходах у сфері поводження з відходами».

Кожен українець має право жити у безпечному навколишньому середовищі, наголошують у ГО"Україна без сміття". «Сортування сміття і безкоштовний прийом небезпечних відходів у населення - це перший крок до змін, який захистить довкілля від забруднення, а наше здоров'я - від небезпеки, - кажуть вони. – Забіг покликаний прискорити зміни».

Під час першого екологічного забігу будуть використовувати посуд з біопластику та упаковку, придатну до переробки.

За додатковою інформацією можна звертатися до ГО "Україна без сміття" Євгенії Аратовської за тел. +38 063 312 6973 aratovska@gmail.com та менеджера проекту Олени Прохорової за тел. +38 099 780 4373 info@nowaste.com.ua

 


Щотижнева
e-mail розсилка