Форум "Кліматична освіта 2017: Молодь вирішує!"

Дата: 02.11.2017 - 03.11.2017
Місце: Київ. Український інститут майбутнього, вул. Олеся Гончара 65
Телефон: 0501028976
Cайт: http://www.sweetosvit.org.ua/

2-3 листопада, напередодні Міжнародної Конференції ООН з питань зміни клімату, в Києві відбудеться Форум «Кліматична освіта». Учні, вчителі , представники громадських організацій та всі небайдужі до екологічної освіти зберуться аби поділитися досвідом, презентувати молодіжні проекти та обговорити майбутнє кліматичної освіти в Україні.

Родзинкою цьогорічного форуму стане панельна дискусія за участі молоді, під час якої молоді ініціатори екологічних проектів презентують свої успіхи, проаналізують помилки, а також поділяться планами на майбутнє.

Форум Кліматична освіта 2017: Молодь вирішує! –  це майданчик для зустрічі вчителів, представників громадських організацій та молоді й одна з небагатьох подій в Україні, де  можна поділитись досвідом, почути кращі практики реалізації кліматичних освітніх проектів, пройти тренінги та воркшопи а також отримати нові навички та знання.

Дуже часто рішення щодо того, яким має бути майбутнє приймаються без участі молоді, а проекти та ініціативи реалізуються за участі молоді та не завжди з ініціативи. Разом з тим, сучасна молодь найбільш вразлива до наслідків зміни клімату в майбутньому, а отже, важливо залучати молодих людей до активних  дій та долучати до процесу прийняття рішень. Тож, цьогорічний Форум присвячений посиленню ролі молоді у формуванні суспільства сталого розвитку. 

Чи можуть школярі формувати контент та бути ініціаторами освітніх проектів, зокрема екологічних, які є кращі практики світу з цього приводу, як організувати проект у партнерстві учень-вчитель – про все це на Форумі «Кліматична освіта 2017: Молодь вирішує!».

Якщо Ви активні, креативні, переймаєтеся екологічними проблемами та прагнете змін – ця подія для Вас!

Для участі у Форумі необхідно заповнити анкету за посиланням  https://goo.gl/kKChKc  до 15 жовтня. Кількість місць є обмеженою, тому ми повідомимо Вам про результати конкурсного відбору до 20 жовтня включно.

Форум відбуватиметься у конференц-залі Українського інституту майбутнього за адресою вул. О.Гончара 65.

Початок реєстрації 2 листопада о 9:00

Організатор Форуму: Громадська організація «Світ Освіт».

За підтримки: Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та Центру екологічних ініціатив “Екодія”

 


Щотижнева
e-mail розсилка