Виставка «Енергозбереження та будівництво» в рамках форуму «InCoForum»

Дата: 11.10.2017 - 13.10.2017
Місце: Запоріжжя. вул. Перемоги, 70-б (Виставковий центр «КОЗАК-Палац»)
Телефон: (050) 487-59-61, (097) 43-903-71(моб., Viber)
Cайт: http://ziif.in.ua/

11-13 жовтня у Запоріжжі відбудеться виставка «Енергозбереження та будівництво» в рамках Міжнародного форуму з кооперації територіальних громад і бізнесу «InCoForum-2017».

Виставка покликана презентувати надійних та прозорих постачальників товарів та послуг для об’єднаних територіальних громад, а також  представити сформований з урахуванням потреб ОТГ перспективний ринок збуту товарів та послуг для вітчизняного бізнесу.

InCoForum організований Запорізькою обласною держаною адміністрацією при підтримці Проекту ЄС/ПРООН, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, проекту «Проміс» та Німецького товариства з питань міжнародного співробітництва (GIZ) покликаний презентувати інвестиційны проекти області, посилити спроможності об’єднаних територіальних громад залучати інвестиції та розвивати кооперації між представниками ОТГ України і компаніями-вітчизняними та іноземними постачальниками товарів та послуг, сприяти налагодженню коопераційних зв’язків бізнесу з іноземними партнерами та новоствореними громадами.

Форум передбачає проведення таких дискусійних панелей як реформа міжбюджетних відносин, міжнародний досвід функціонування ОТГ,залучення інвестицій в ОТГ, а також презентацію проектів для реалізації в ОТГ.

Участь у виставці та форумі візьмуть представники дипломатичних кіл, міжнародних програм та проектів міжнародної технічної допомоги, об’єднані територіальні громади (кращі практики), представники органів виконавчої влади, навчальні заклади, а також
підприємства та організації за такими напрямками:
- спецтехніка: сміттєвози, снігозбиральні, санітарні та пожежні машини, шкільні автобуси, машини швидкої допомоги тощо;
- енергоефективні та енергозберігаючі технології
- постачальники будівельно-монтажних робіт
- будівельні матеріали
- мобільні асфальтні заводи, дорожньо-ремонтна техніка
- розробка проектно-кошторисної документації
- медичне обладнання та устаткування
- обладнання та устаткування для закладів освіти
- ІТ-продукти та технології

З питань Виставки «Енергозбереження та будівництво» необхідно звертатися до спеціаліста департаменту конгресно-виставкових заходів Марини Коноваленко за тел. (050) 487-59-61, (097) 43-903-71(моб., Viber), (061) 213-50-26(робочий) або по е-mail: expo3 [at] cci.zp.ua.

З питань Форуму необхідно звертатися до Директора департаменту конгресно-виставкових заходів Вадима Міщанина за тел. (050) 322-09-66(Viber, Telegram), (067) 949-58-00(моб., Viber, Telegram), (061) 213-50-26(робочий) або E-mail: mv [at] cci.zp.ua.


Щотижнева
e-mail розсилка