II Український форум з відновлюваної енергетики‘17

Дата: 30.11.2017
Місце: Київ. «Fairmont Grand Hotel Kyiv», вул. Набережно-Хрещатицька 1, Київ.
Телефон: +38 044 227 27 77
Cайт: http://a7conf.com/upcoming-events/ukrainian-renewable-energy...

UREF-fb-post-1.png

Відновлювана енергетика є одним із найбільш перспективних напрямків, на який звертають увагу все більше гравців ринку. Експерти зазначають, що важливим етапом розвитку відновлюваної енергетики є переформатування глобального ринку енергетики в напрямку його децентралізації та розвитку чистої енергії з відновлюваних джерел (ВДЕ), що вимагає впровадження певних механізмів стимулювання, відповідної законодавчої бази та режимів ціноутворення. Разом з тим, найсильніші гравці у сфері бізнесу – великі корпорації та економіки багатьох країн також тяжіють до припинення використання енергетики викопних джерел, мотивуючи свої дії тим, що ті потужності, які приносять прибутки сьогодні, завтра не зможуть пристосуватись до нових реалій ринку, враховуючи кліматичні зміни.

 

Форум присвячений сектору енергетики України та покликаний стати найбільшою комунікаційною платформою з фокусом на інвестиційні можливості, розвиток і реформування сектору відновлюваної енергетики. Платформа об'єднає більше 500 представників сектора з інвесторами, державними діячами та фінансовими організаціями з більш ніж 20 країн світу.

 

Організатор Форуму — A7 CONFERENCES, Співорганізатор — Dentons, Інвестиційний партнер — A7 CAPITAL. Ексклюзивний бізнес медіа-партнер — журнал Бізнес. Міжнародний медіа-партнер — DiXi Group, Nateqnews. Медіа-партнери — Платформа, Апостроф, Грушевського 5, iPress, журнал Термінал, ABCnews, Обладнання та інструменти для професіоналів. Відновлювана енергетика в Україні, Easy Business, Щотижневий журнал «Енергобізнес». За підтримки — Kyiv Post.

 

Програма та додаткова інформація на веб-сайті: www.a7conf.com/uref

 

Умови участі: для профільних організацій та інвесторів – 5 000,00 грн (до 1 вересня 2017), для непрофільних організацій – 10 000,00 грн (до 1 вересня 2017), для державних органів, посольств і ЗМІ – безкоштовно (після підтвердження). Участь можлива лише для представників топ-менеджменту. Українські компанії мають унікальну можливість безкоштовно додати свій інвестиційний проект в каталог на сайті invest.in.ua

 

Акредитація ЗМІ: тел.: +38 044 227 27 77, +38 063 145 87 35, anna@a7-group.com (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопольська).


Щотижнева
e-mail розсилка