Тренінг "Кроки до ефективного активізму"

Дата: 27.07.2017 - 29.07.2017
Місце: Полтава. смт. Опішня (Полтавська область). Етнопоселення "Старий хутір"
Телефон: 099 92 99 794
Cайт: https://goo.gl/9z6JKT

27-29 липня у смт. Опішня на території етнопоселення "Старий хутір" відбудеться навчальний тренінг "Кроки до ефективного активізму".  

Протягом двох днів на учасників заходу, організованого ГО "Суспільний проект "ЕКОЛТАВА" спільно з ГО "Товариство охорони природи м. Кременчука" та Національним екологічним центром України, чекають:

-          діючі інструменти фандрейзингу та проектного менеджменту задля посилення організаційної спроможностей ОГС і громадських активістів;

-          нетворкінг та розбудова партнерства: напрацювання ідей спільних проектів і планування їх реалізації.

-          отримання навички ефективної комунікації у команді та з іншими стейкхолдерами (влада, бізнес тощо).

-          обмін досвідом реалізації екологічних проектів на місцях.

На тренінг запрошуються представники громадських організацій та активісти з початковим досвідом у проектній діяльності, які діють на території Полтавської області та суміжних регіонів та працюють у сфері охорони довкілля, енергозбереження, енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, адаптації до змін клімату, урбаністики та молодіжної політики.

«Ми будемо вчитися формувати ідею у проект та шукати ресурси на його реалізацію», - зазначають організатори заходу.

З програмою тренінгу можна ознайомитися за посиланням.

Для участі у тренінгу "Кроки до ефективного активізму" необхідно заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/un1ety, подавши заявку до 20 липня включно. Результати відбору стануть відомі після 21 липня.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників трансфером Полтава-Опішня, необхідним спорядженням (намет, каремат, спальник), 3-х разовим вегетаріанським харчуванням та проживанням у наметовому містечку з комфортною інфраструктурою на території зеленої садиби "Старий хутір". Витрати на дорогу до Полтави не компенсуються.

Участь у тренінгу можуть взяти максимум 2 представники певної громадської організації.

Тренінг відбудеться за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта у рамках проектів "Центр сталого розвитку Полтавщини"(Link) та CLEEN (Енергоефективність: створення коаліцій на місцях)

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. 099 92 99 794 та електронною поштою: office@ekoltava.org


Щотижнева
e-mail розсилка