Літня школа "EcoSchool - 2017: Sustainable development"

Дата: 27.06.2017 - 01.07.2017
Місце: Одеса. вул. Львівська, 15(Одеський державний екологічний університет)
Телефон: +38(099) 653-28-53, +38(068) 692-12-26
Cайт: http://gurt.org.ua/news/trainings/38994/

З 27 червня по 1 липня на базі Одеського державного екологічного університету проходитиме літня школа "EcoSchool-2017: Sustainable development".

Захід, який організовує Одеський державний екологічний університет (ОДЕКУ) у партнерстві з Міжнародною Асоціацією "Євростратегія", буде проведено за підтримки та участі глобальної міжнародної ініціативи дитячого фонду ООН ЮНИСЕФ - U-Report.

Концепція сталого розвитку Комісії ООН передбачає задоволення сучасних потреб людства з урахуванням інтересів майбутніх поколінь. Сьогодні людство споживає у рази більше, ніж насправді потребує.

"EcoSchool 2017 - Sustainable development" має на меті:

-          надати необхідні унікальні екологічні знання учням, які дозволять їм втілювати екологічні ініціативи, розробляти екологічні проекти та наукові роботи;

- всебічно розвивати екологічних активістів, починаючи від екологізації мислення та закінчуючи розвитком особистості, а саме: основні аспекти здорового та екологічного харчування, правильного підходу до спортивної та оздоровчої діяльності тощо.

- виховувати впевнених у собі та ґрунтовно підготовлених екологічних активістів, здатних правильно сприймати, аналізувати та реалізовувати екологічну інформацію;

- формувати екологічну свідомісь та популяризувати Концепцію сталого розвитку серед учнівської молоді.

Для участі в екошколі відберуть 35 активних учнів 8-10 класів, які зацікавлені у створенні бачення сталого розвитку України та готові навчатися бути екологічно свідомими. Навчання проводитиметься у формі цікавих лекцій, майстер-класів та тренінгів, інтерактивних занятть та творчих робіт із розрахунку власного еко-сліду.

У 2017 року окремим компонентом екошколи стане спортивний напрямок. Діти навчатимуться, як буди здоровими, активними та отримають відповіді на важливі запитання:

- Як бачить світ здорова людина? Про що вона думає?

- Що ми їмо і як це впливає на наше самопочуття та настрій?

- Чому ми любимо спорт?

- Як правильно тренуватись і правильно відпочивати?

- Як отримати корисні спортивні звички за 6 днів і чому вони змінять нас назавжди?

Екошкола завершиться екскурсією до Білгород-Дністровської фортеці. На переконання організаторів, розроблена програма дозволить дітям навчитися розуміти природу та правильно взаємодіяти з нею, ґрунтовно оцінити наслідки нераціонального використання природних ресурсів, їх обмеженість та вичерпність.

Протягом чотирьох днів у "EcoSchool 2017 - Sustainable development" працюватиме 20 лекторів та спікерів, відбуватимуться спортивні тренування і змагання з подарунками та призами.  

Для участі в екошколі необхідно зареєструватися до 21.06.2017 за посиланням: АНКЕТА

У разі виникнення запитань звертайтеся до Ангеліни Докус за тел.+38(099) 653-28-53, +38(068) 692-12-26, або е-mail:ecoschool.od@gmail.com

До "EcoSchool 2017 - Sustainable development" можна приєднатися у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/eurostrategy/

https://www.facebook.com/UkrEcoYoung/

https://www.facebook.com/ecoschool.od/


Щотижнева
e-mail розсилка