Тренінг для енергоменеджерів

Дата: 21.06.2017 - 22.06.2017
Місце: Вознесенськ. вул. Пушкінська 3/35(тренінговий центр IQHUB)
Телефон: +38(066) 184-97-24
Cайт: http://gurt.org.ua/news/trainings/38876/

21-22 червня у Вознесенську відбудеться тренінг "Розвиток потенціалу підвищення енергоефективності місцевих громад».

Тренінг, який проводить Громадська організація "Агентство економічного розвитку" у партнерстві із Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні, покликаний ознайомити представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій із законодавчими змінами у сфері енергоефективності та досвідом реалізації успішних енергоефективних проектів на місцевому рівні.

На заході розглянуть теоретичні питання гармонізації законодавства України у сфері енергоефективності з директивами ЄС, а також закони та законопроекти у сфері енергоефективності.

Також учасники тренінгу дізнаються про практичний досвід громадських організацій та органів місцевого самоврядування у реалізації проектів з енергозбереження та захисту навколишнього середовища. Зокрема, буде представлено проект "Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (800 тисяч євро) та досвід діяльності Револьверного Фонду - механізму фінансування енергоефективних проектів в об'єднаннях співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Крім того, під час тренінгу заплановано знайомство з об'єктами комунальної власності та ОСББ, де вже впроваджено енергозберігаючі технології.

До участі у заході запрошуються представники органів місцевого самоврядування та громадські діячі з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, які займаються питаннями підвищення енергоефективності у своїх громадах.

Організатори тренінгу забезпечують проживання у готелі та харчування. Транспортні витрати покриваються учасниками самостійно.

Подати заявку на участь можна до 16 червня 2017 року включно за посиланням: goo.gl/q3GhXW

За більш детальною інформацією можна звертатися до Сергія Трандафіла: aerbox@ukr.net +38(066) 184-97-24

Щотижнева
e-mail розсилка