Energy For Industry 2017

Дата: 23.11.2017
Місце: Київ. Торгово-промислова палата України, вул.Велика Житомирська, 33
Телефон: +38 050 399 09 92
Cайт: http://aew.com.ua/event/energy-for-industries-ukraine/

1.png

Запрошуємо представників компаній сфери альтернативної енергетики, органів влади та інвесторів на найбільшу спеціалізовану конференцію з альтернативної енергетики у ЖКГ та промисловості в Україні — Energy for Industry 2017.

На майданчику Торгово-Промислової Палати України зберуться перші особи — власники, топ-менеджери і лінійні керівники лідерів ринку альтернативної енергетики України та інших країн, серед яких Польща, Білорусія, Австрія, Швеція , Фінляндія і Нідерланди.

Energy for Industry буде проходити в новому форматі, що складається з двох блоків: в першій половині дня будуть презентовані кейси успішно реалізованих проектів у промісловості та ЖКГ. Представники компаній представлять діючі і майбутні проекти, позначать актуальні проблеми впровадження власної електростанції та шляхи їх вирішення, визначать ключові тенденції і очікування на найближчі роки.

У другій половині дня у холі ТПП України пройде воркшоп, на якому будуть представлені кращі компанії в своїй галузі: інжинірингові та консалтингові компанії, виробники і дистриб’ютори обладнання, фінансові організації, галузеві асоціації та органи державної влади.

Також, під час проведення воркшопу у презентаційній зоні Ви зможете ознайомитись з інноваційними ідеями українських Start-Up проектів.

Energy for Industry 2017 — це унікальна можливість зустріти старих і нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом успішних компаній та інноваціями сфери альтернативної енергетики.


Щотижнева
e-mail розсилка