Енергія Змін PowerShift 2016

Дата: 01.12.2016 - 04.12.2016
Місце: Київ. Буде повідомлене згодом
Телефон: (063)6506113, (098)1788301
Cайт: http://go-umka.org/

4.png

Тема форуму “Енергія Змін 2016” - об’єднання заради розвитку. Форум збере 30 команд еко-активістів з різних куточків України, які мають успіх у втіленні проектів сталого розвитку.

Разом ми створимо бачення сталого розвитку України і дамо відповідь, яку ми хочемо мати енергетику країни в майбутньому.

На форумі ви матимете змогу:
- поділитися досвідом соціальних змін та дізнатись про нюанси командної роботи від успішних команд екоактивістів;
- вдосконалити навички прийняття спільних рішень;
- прокачати вміння долати конфлікти та обертати складні ситуації на загальну користь;
- поспілкуватись з визначними українськими особистостями, в тому числі представниками політичної влади та бізнесу для виявлення можливостей співпраці.

Після основної програми, на "Енергії Змін 2016" передбачається динамічна вечірня програма, яка включатиме еко-квест, музичний вечір та інші активності.

Дати та умови реєстрації

Для участі у Форумі, прохання зареєструватись за посиланням:https://goo.gl/forms/xAQIF0GyfgEqHPzZ2 до 15 жовтня 2016-го року.
Кількість місць обмежена, відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Перевага буде надаватися командам, які вже працюють у сфері енергетики, збереження довкілля, в кліматичному русі. 
Про результати конкурсу буде повідомлено 30 жовтня. Після чого відібрані учасники протягом двох тижнів мають підтвердити участь і сплатити організаційний внесок.

Розмір організаційного внеску:
для тих, хто зареєструється до 30.09 - 150 грн за 4 дні,
для тих, хто зареєструється в період 30.09-15.10 - 200 грн.

Партнери та підтримка

Форум «Енергія Змін» організовують Екоклуб (Рівне) і Українська молодіжна кліматична асоціація (ГО “УМКА”) за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Партнери заходу: DRA e.V. за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини, Робоча група неурядових екологічних організацій з питань зміни клімату (РГ НУО ПЗК), Екоцентр, ГО “Інститут миру і порозуміння”, Громадянська Платформа Нова Країна.
Інформаційні партнери: WWF (Всесвітній фонд природи)

«Енергія Змін» - українська адаптація міжнародного форуму Power Shift. 
Power Shift - це подія, зазвичай саміт або форум, яка розвиває кліматичний рух, в країні проведення та глобальний. Форуми Power Shift проводяться з 2007 року, і наразі відбуваються в США, Австралії, Новій Зеландії, в Європі, Африці, Індії, Японії та Південній Азії. Ця подія об’єднує кліматично-енергетичних активістів і громадські організації всієї країни, в якій проводиться, для обміну знаннями та набуття навичок, необхідних для залучення широких мас населення до вирішення проблеми зміни клімату.

Це вже п’ята “Енергія Змін” в Україні. Щороку форум створює новий етап розвитку кліматичного руху в Україні. Його учасники проводять акції та флешмоби, організовують тематичні кампанії та проекти. Тут запалюються нові зірки українського кліматичного та енергетичного руху.

Контакти організаторів:

з питаннями стосовно участі можна звертатися до:
Ольга Фурсік
(063)6506113
(098)1788301
olgafursik@gmail.com

Контакт для спікерів і партнерів:
Ілля Єременко
(063)4835122
illiayeremenko@gmail.com

Щотижнева
e-mail розсилка