За два місяці екоінспектори Вінничини оштрафували правопорушників на 38,4 тис грн

Протягом двомісячника з благоустрою екоінспектори Вінничини склали 102 протоколи про адміністративні правопорушення та виписали штрафів на суму 38,403 тисяч гривень.

Як зазначають у Держекоінспекції у Вінницькій області, правопорушників достатньо і серед органів місцевого самоврядування і серед громадян, передає УНН-Центр.

"Голови сільських та селищних рад не прибирають або не в повній мірі ліквідують стихійні несанкціоновані сміттєзвалища, експлуатують з порушеннями спеціально призначені місця видалення побутових відходів: не пересипають ізолюючим матеріалом сміттям, не поводять регулярні ущільнення видалених ТПВ, - розповідають екоінспектори. - За такі порушення притягуємо до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів за ст. 82,82-6 КУпАП".

Громадян же держекоінспектори штрафують за побутові відходи та використану тару харчових продуктів у несанкціонованих місцях, складування будівельних відходів, а також спалювання залишків листя та сухої трави.

"За такі порушення притягують винних до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів за ст. 82, 77-1 КУпАП", - кажуть екологи.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка