З початку року всі електропотяги в Нідерландах працюють на енергії вітру

З 1 січня 2017-го вітряні електростанції живлять енергією всі нідерландські електропотяги. Щодня 600 тисяч пасажирів здійснюють близько 1, 2 млн. поїздок без жодних шкідливих викидів в атмосферу.

Як передає Центр транспортних стратегій, голландська компанія NS стала першим оператором залізниць у світі, що повністю перейшла на вітрову енергію, якою її забезпечує енергетична компанія Eneco.

Перевезення щороку потребують 1,2 млрд кВт · год вітряної енергії. Цього б вистачило для живлення всіх будинків Амстердама протягом року. NS обіцяє за рік знизити енергоспоживання на 2%.

Завдяки співробітництву із залізничною компанією Eneco отримала змогу вкласти більше коштів у розширення свого вітропарку. Планувалося, що електропотяги працюватимуть на енергії вітру не раніше 2018 року, але компаніям вдалося прискорити процес переходу на чисту енергію. Для цього спеціально уклали договори із рядом вітроелектростанцій Бельгії і Скандинавії.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка