ЄБРР надасть Харкову кредит на закупку 50 тролейбусів

Днями Харків та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали угоду про оновлення тролейбусного парку в місті, згідно з якою йому нададуть кредит на придбання 50 нових тролейбусів, інформує Харківська міська рада.

Сума кредиту складе 10 млн. євро, з яких ЄБРР надасть 8 млн. євро, ще 2 млн. євро – Фонд чистих технологій. Кредит від ЄБРР значно вигідніший для міста, адже його процентна ставка нижча, ніж в українських банках. Постачальника нових тролейбусів має визначити міжнародний тендер. Однак остаточне рішення про виділення кредиту мають прийняти в листопаді, після чого до кінця року ЄБРР планує підписання відповідного договору з Харковом.

«Місту необхідно залучати саме такі недорогі фінансові ресурси, як у Європейського банку реконструкції та розвитку. Це дозволить нам закуповувати новий наземний електротранспорт, оскільки його парк, як відомо, вимагає істотної модернізації. Тролейбуси, які ми плануємо закупити, будуть абсолютно новими, з використанням енергозберігаючих технологій», – зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.


Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка