Volkswagen збирається виробляти власні акумулятори для електромобілів

Німецький автоконцерн Volkswagen, відповідно до своєї програми «Пакт майбутнього», почав розробляти акумулятори для електромобілів та найняв фахівців на завод в Зальцґіттері, повідомляє Deutsche Welle.

«Ми виходимо з того, що акумулятор в майбутньому становитиме 40% вартості автомобіля, – сказав голова виробничої ради VW Бернд Остерло (Bernd Osterloh). – Питання в тому, чи хочемо ми повністю залежати від постачальників з Азії».

Оскільки зараз акумулятори випускають здебільшого в Азії, автовиробник сподівається стати незалежним завдяки власним розробкам та виробничим лініям. Хоча поки що Volkswagen не ухвалив рішення про серійний випуск акумуляторів в Зальцґіттері, адже у такому випадку тисячі людей, що зайняті у виробництві класичних двигунів внутрішнього згоряння, можуть залишитися без роботи. Крім того, через не високий попит на електромобілі, виробництво акумуляторів у Німеччині економічно невиправдане. Зокрема, у 2015 році компанія Daimler припинила виробництво власних акумуляторів і перейшла на імпорт з Азії.

Втім, автовиробники сподіваються, що стимулювання купівлі електромобілів з боку німецького уряду та розвиток зарядної інфраструктури допоможуть збільшити обсяги продажів електромобілів.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка