Volkswagen збирається виробляти власні акумулятори для електромобілів

Німецький автоконцерн Volkswagen, відповідно до своєї програми «Пакт майбутнього», почав розробляти акумулятори для електромобілів та найняв фахівців на завод в Зальцґіттері, повідомляє Deutsche Welle.

«Ми виходимо з того, що акумулятор в майбутньому становитиме 40% вартості автомобіля, – сказав голова виробничої ради VW Бернд Остерло (Bernd Osterloh). – Питання в тому, чи хочемо ми повністю залежати від постачальників з Азії».

Оскільки зараз акумулятори випускають здебільшого в Азії, автовиробник сподівається стати незалежним завдяки власним розробкам та виробничим лініям. Хоча поки що Volkswagen не ухвалив рішення про серійний випуск акумуляторів в Зальцґіттері, адже у такому випадку тисячі людей, що зайняті у виробництві класичних двигунів внутрішнього згоряння, можуть залишитися без роботи. Крім того, через не високий попит на електромобілі, виробництво акумуляторів у Німеччині економічно невиправдане. Зокрема, у 2015 році компанія Daimler припинила виробництво власних акумуляторів і перейшла на імпорт з Азії.

Втім, автовиробники сподіваються, що стимулювання купівлі електромобілів з боку німецького уряду та розвиток зарядної інфраструктури допоможуть збільшити обсяги продажів електромобілів.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва сонячної електростанції без посередників.
Оберіть свою область на карті
Більше 100 спеціалістів по монтажу сонячних електростанцій у всіх областях України

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка